Czy wielkość penisa ma znaczenie? Skład i opinie o Penilarge

Oto odwieczne pytanie, które zadają sobie nie tylko mężczyźni...

Jeśli po tym krótkim wstępie nie wiesz o wielkości czego będziemy tu snuć opowieści tzn., że ta strona nie jest dla Ciebie, bo może jesteś np. niepełnoletni.

Z pewnością poza wielkością penisa, na jakość zbliżenia wpływ mają inne, nie mniej ważne, a może i ważniejsze elementy, takie jak choćby: odpowiedni wstęp, nastrój, uczucia, technika, zaangażowanie i wiele innych.

Pompki, extendery i inne bajery na powiększanie penisa

Jednakże wiem dobrze, że jeśli tylko przeszło Ci przez myśl, że wielkość Twojego penisa nie jest satysfakcjonująca, to z pewnością szukałeś już w Internecie pomysłów, tudzież domowych sposobów, na powiększenie penisa. Znalazłeś różnego typu pompki powiększające, extendery i inne dziwne wynalazki, które może działają, a może i nie. Niektóre z nich wyglądają jak średniowieczne narzędzia tortur i trzeba mieć w sobie sporo motywacji (czytaj: szaleństwa), aby z tych wihajstrów skorzystać.

Domowe sposoby na powiększenie penisa

Nie trzeba mieć stopnia profesora z dziedziny medycyny czy biologii, aby wiedzieć, że wielkość Pana Penisa w dużej mierze zależy od odpowiedniego ukrwienia. Jeśli krew nie dociera w odpowiedniej ilości do naszego małego (ajć!) Przyjaciela to nie jest on odpowiednio twardy, a co za tym idzie jest też mniejszy.

Czy legendarna L-Arginina działa?

Jeśli kiedykolwiek interesowałeś się ćwiczeniami (np. bieganiem, pływaniem) lub/i siłownią to całkiem możliwe, że szukałeś domowych sposobów na podniesienie wydajności organizmu. Podczas takich poszukiwań nie sposób nie dokopać się do informacji na temat L-Argininy. Jest ona bardzo ważnym aminokwasem, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W przypadku tematu, który nas interesuje - a jest nim oczywiście domowy sposób na powiększenie penisa - istotną funkcją L-Argininy jest produkcja tlenku azotu (NO).

L-Arginina to jedna z niewielu "substancji", których działanie potwierdzi Ci każdy zaawansowany bywalec siłowni. Jeśli ćwiczysz lub ćwiczyłeś na siłowni to z pewnością wiesz, że rynek suplementów dla sportowców jest niezwykle rozbudowany. Jednak gro specyfików działa tylko w reklamie. Są jednak dwie substancje, które działają i zbierają pozytywne opinie. Pierwsza to kreatyna, ale ona nas nie interesuje. Druga to oczywiście L-Arginina: aminokwas, budulec białek.

Czy tlenek azotu (NO) działa na powiększanie penisa?

Tlenek azotu odpowiada m.in. za rozszerzenie naczyń krwionośnych, co poprawia przepływ krwi i ogólne ukrwienie oraz dostarczenie tlenu do tkanek i narządów. Przyczynia się on również do powstania drobnych naczyń krwionośnych, a także (wspomina o tym choćby WikiPedia) bierze udział w procesie "stania" penisa. Poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie dzięki lepszemu ukrwieniu, narząd będący tematem naszych rozważań staje się po prostu większy.

To co w zasięgu ręki czyli domowe sposoby na powiększanie czyli...

Penilarge skład

Jakie jeszcze preparaty, które są dostępne dla każdego, choćby w sklepach zielarskich, wspomogą nasz bój o większy gabaryt? Jest tego dość sporo.

Buzdyganek ziemny - jest rośliną tropikalną, przez Chińczyków uznawaną za afrodyzjak. Jedna z jego funkcji, która nas najbardziej interesuje to stymulacja produkcji testosteronu, który z kolei jak wiadomo bardzo korzystnie wpływa na mężczyzn i na to, aby im się chciało.

Epimedium - bylina z rodziny berberysowatych, działa jak naturalny inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (czyli jak sildenafil, który jest składnikiem niebieskiej tabletki o nazwie na literę V) zwalczając zaburzenia sprawności łóżkowej u mężczyzn; wykazuje też działanie adaptogenne, przeciwzapalne, regenerujące i antyoksydacyjne.

Muira Puama - naturalny afrodyzjak z amazońskich lasów deszczowych, działa jako naturalny stymulant, dodając energii, a także poprawia libido zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Żeń-szeń syberyjski - tej rośliny chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Ma ona mnóstwo właściwości: dodaje energii, zwiększa wytrzymałość organizmu, podnosi wydolność fizyczną i umysłową, poprawia pamięć i koncentrację, poprawia libido, zbija poziom kortyzolu co wpływa m.in. na lepszy sen, stabilizuje poziomy neuroprzekaźników kluczowych dla nastroju: serotoniny, dopaminy i norepinefryny

Tribulus terrestris (buzdyganek naziemny) - znany jest od tysiącleci w chińskiej i ajurwedyjskiej medycynie naturalnej. Swoje właściwości lecznicze zawdzięcza obecności saponin steroidowych (gitogeniny, ruskogeniny, chlorogeniny, diosgeniny, tigogeniny). Jest naturalnym afrodyzjakiem wpływającym na libido zarówno mężczyzn, jak i kobiet. U mężczyzn wpływa również korzystnie na chęci do działań łóżkowych poprzez stymulowanie organizmu do wydzielania testosteronu. Wspiera gospodarkę hormonalną, pozytywnie wpływa na żywotność plemników. Dodatkowo wzmacnia organizm, niweluje zmęczenie, działa pobudzająco.

Tribulus terrestris jest popularnym składnikiem suplementów dla sportowców m.in. dlatego, że podnosi poziom testosteronu, zwiększając siłę fizyczną oraz wpływa na szybszy przyrost suchej masy mięśniowej. Pomaga również spalać tkankę tłuszczową, obniża poziom cholesterolu we krwi, wspomaga pracę wątroby i nerek, wpływa na niwelowanie nadciśnienia.

Gdybyś jednak szukał dodatkowego preparatu, dzięki któremu budzić się będziesz z porannym namiotem (tego terminu chyba wyjaśniać nie trzeba, ale w razie potrzeby Google Ci go rozszyfruje) to zainteresuj się suplementem o fantazyjnej nazwie Horny Goat Weed (epimedium sagittatum) i/lub DHEA (dehydroepiandrosteron) np. marki Puritan's Pride.

Jest tego dość sporo. Ciężko byłoby skompletować taki zestaw i regularnie konsumować w celach stymulujących wzrost długości i/lub obwodu penisa. Na rynku jest jednak gotowy preparat, który zawiera wszystkie w/w substancje.

Opinie o Penilarge

Zobacz: opinie o Penilarge W tym suplemencie znajdują się wszystkie wyżej wymienione wyciągi roślinne oraz oczywiście L-Arginina. Na podlinkowanej stronie znajdziesz link do sklepu online dystrybutora Penilarge. Poczytaj również opinie o produkcie, które znajdziesz w Internecie. Nie oszukujmy się, skład produktu jest świetny i nawet jeśli nie wierzysz, że wyciągi z "ziółek" mogą działać to wystarczy poczytać opinie na temat takich suplementów na bazie roślin, jak chociażby: wspomniany żeń-szeń, swietny adaptogen jakim jest Rhodiola Rosea czyli Różeniec górski, również wspomniany w teksie Horny Goat Weed, korzeń kudzu i wiele, wiele innych.

Skład suplementu jest bardzo obiecujący. Mimo, że ich podstawowym zadaniem jest stymulowanie naszego penisa do osiągnięcia lepszych wymiarów to skład pozwala zakładać, że pozytywnie powinny wpłynąć też na same chęci do łóżkowych tête-à-tête.